Komentár - detail

Areál zdravia Rozálka, Pezinok

Areál zdravia Rozálka - Pezinok

Celkové hodnotenie: 

5.0
Podmienky:

5.0
Vybavenosť:

5.0
Prostredie:

5.0
Personál:

5.0
Cena:

5.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: ANONYM
01. október 2011
Nahlásiť nevhodný komentár

Pre 10 z 10 ľudí je tento komentár užitočný

Ahojte, v Pezinku sa mi veľmi páči ľudia, koníky, zvieratká proste všetko sa mi tu páči, je to tam nové a naozaj veľmi pekné...! Je to tam naozaj veľmi-veľmi veľké. Jazdiarne sú priestranné aj haly (2) sa mi veľmi páčia vedia aj usporiadať naozaj vydarené preteky v rôznych štýloch jazdy čo sa mi páči! Výbehy sú veľké a je tu aj jazero (blízko areálu) aj sa dajú vymyslieť nádherné vychádzky do lesa či cez lúku... Je tu aj malinký obchodík Equi Style nieje naozaj veľký takže ani vecí tam nieje veľa ,ale vedia za veľmi krátku dobu (1,2,3 dni)doviesť vyžadovaný tovar. Prosto sa mi tu naozaj páči aj čo sa týka ľudí, trénerov, koní!!! JE TU VÝBORNE! :)))

1-1 z 1
Zoradenie 

15. máj 2012
Nahlásiť tento komentár
zaujalo ma toto sportovisko. zaskrtli ste, ze cena je za 5 hviezdiciek, ak sa nemylim, tak to znamena ze je dobra. Ale pocula som, ze za ustajnenie sa tam pyta az 350 Euro. A to je nadpriemerne vela. Mozno sa mylim, takze budem len rada, ak to vyvratite :D:D

A este, kde sa tam da ist na vychadzky?

1-1 z 1

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt