Komentár - detail

 
Jazdecký klub a škola JK Žilina - Brezany
 

Môj názor

Celkové hodnotenie: 
 
2.0
Podmienky:
 
1.0
Vybavenosť:
 
5.0
Prostredie:
 
2.0
Personál:
 
1.0
Cena:
 
1.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Jakub
03. september 2010
Nahlásiť nevhodný komentár
 
Pre 31 z 58 ľudí je tento komentár užitočný

Ľudia čo sa vám tam páči? Jediné čo tam majú 90 % je vybavenosť. Prostredie je prijateľné no podmienky a cena sú na zaplakanie. A čo sa týka personálu...neviem či som ešte niekedy stretol tak afektovaných, falošných a sebavedomých ľudí. Neskutočne zlý kolektív. Kone sú krásne no za tie ceny si predstavujem úplne inú kategóriu. Brezany sú všeobecne preceňované. Jazdecká škola je fajn, pokiaľ vám ide len o kurz alebo o rekreáciu. Rozhodne by som už nikdy neprekročil prah jazdeckého klubu, ani by som si tam nikdy neustajnil koňa. Rád by som vám odporučil jazdeckú školu v ktorej som bol naozaj spokojný : http://www.sedemhriechov.sk/. A tiež jazdecký klub v Ovčiarsku.

Držím palce, nech vyberiete správne :)

 

1-7 z 7
Zoradenie 

30. november 2010
Nahlásiť tento komentár
Osočovať a zhadzovať jazdecký klub cez internet je to najpodlejšie čo poznám. Ak sa človeku čo napísal tento komentár chce plakať tak prosím no nemusí to písať na hodnotenie. Ak mu nesadli niektorí ľudia z tohto klubu to je iba jeho individuálna vec a nemusí ich tak trvdo komentovať na internete ale môže im to povedať rovno do očí. Ae na to asi nemá odvahu. Hmmm jaz. klub Ovčiarsko. Ide tu odporúčať! Nie som na tajkej úrovní ako on a preto tu nebudem ohrňovať nos a kidať na túto stajňu. Mám na ňu vlatný názor a viem že sú tam výborní ľudia. No kedže ste tam chodili aj vy začínam o tom dosť pochybovať. Dúfam že už niktdy nevkročíte do našej stajne lebo len kazíte naše meno. Ďakujem
 

23. marec 2011
Nahlásiť tento komentár
Pridávam sa k nižšie danému komentáru, osočovať niečo, o čom nemáme ani najmenšie informácie a ešte takýmto sposob je to najúbohejšie. Do tej stajne som chodila od mojeho útleho dectva a bolo to to najlepšie čo som v mojom živote urobiť mohla. Perfektný kolektív, kone, starostlivosť. Máš šancu niečo dosiahnuť, niekam sa dostať. No ako vidím, toto je len čistá závisť zo strany pár ludí. Prajem nech sa darí naďalej JK- Brezany ! :)
 

18. august 2011
Nahlásiť tento komentár
Asi na tom nieco bude, neviem preco na kone chodia zli ludia. Poznala som 2 take, sice nechodia jazdit sem ale to je jedno, boli to tak falosne, odporne, zle mrchy, ze uplne som bola z toho sokovana. Ale pred okolim sa tvaria ake su v pohode. Vy, co sa zastavate takychto ludi ste rovnaki ako oni.
 

25. január 2012
Nahlásiť tento komentár
na tento komentar mozem povedat len to ze s tym suhlasim.aj ked som tam nebol tak od vela ludi som pocul podobny nazor.ja mozem doporucit stajnu kunerad pristavky.mam tam ustajneneho kona uz vyse pol roka a na nic sa nemozem stazovat.super kolektiv.niesu tam falosny ludia ktory vidia len peniaze.ani stajnu v ovciarsku by som nedoporucil.
 

22. december 2013
Nahlásiť tento komentár
taktiez si to myslim do ovciarska chdim tiez a som maximalne spokojna chodila som do klubu aj v brezanoch a mam taky isty nazor :)
 


23. december 2013
Nahlásiť tento komentár
TVl .... Preco by niekdo doporucil stajnu v ovciarsku .. je to ta naj naj naj naj stajna s naj naj naj naj naj konmi a s naj naj naj ludmi :)
 

02. november 2015
Nahlásiť tento komentár
Áno s vašim názorom na Brezany súhlasím. Presne tak ako ste to opísali. ...
No ale stajňa v Ovčiarsku tiež nieje žiadna výhra . Neodporúčam.
 
1-7 z 7
 

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt