Komentár - detail

City Gym, OC MAX Prešov

Ďakujem!

Celkové hodnotenie: 

5.0
Podmienky:

5.0
Vybavenosť:

5.0
Prostredie:

5.0
Personál:

5.0
Cena:

5.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Lucia
29. august 2010
Nahlásiť nevhodný komentár

Pre 1 z 4 ľudí je tento komentár užitočný

Možno to vyznie ako reklamná chvála,ale nebudem to momentálne rišiť! Som trénerka aerobiku už veľmi dlhé roky a mala som možnosť precvičovať v rôznych fitkách a pod rôznym vedením! A pripájam sa k názoru niektorých prispievajúcich...KONEČNE kultúra! Podmienky,ktoré som ako trénerka dostala v tomto modermnom a čistom fitnesscentre,sa mi ešte nikde nepritrafili!Vyždujú náročnosť a ústretovosť voči klientom a to nás osobne posúva v tom,aby sme sa aj my tréneri zdokonaľovali! Pracujem s absolútne skvelým tímom kolegov,ktorých si za ich prácu neskutočne vážim a obdivujem...fantastický personál...zdravím Lukáša,Lukáša a Lýviu..naši fitness tréneri Radko,Rado a Gabko a všetkých kario kolegov Peter,Saskia,Terka,Zuzka a Janka,Janko!A nesmiem zabudnúť na prevádzkového managera Ivana! Sme úžasný tím a som rada,že pracujem v tomto vysoko profesionálnomprostredí!

Ďakujem všetkým!
palec hore :)))

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt