Komentár - detail

City Gym, OC MAX Prešov

Super fitko, až na tú cenu

Celkové hodnotenie: 

4.2
Podmienky:

5.0
Vybavenosť:

4.0
Prostredie:

5.0
Personál:

5.0
Cena:

2.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Slávka
14. jún 2010
Nahlásiť nevhodný komentár

Pre 2 z 5 ľudí je tento komentár užitočný

Konečne dobré fitko zriadili aj v Prešove. Personál je ochotný, milý, ústretový, vie poradiť. Podmienky sú super. Vybavenosť je skvelá, ale šatne sú veľmi malé, nakoľko, ak sa nedá športovať vonku, tak chodím na skupinové aeróbne cvičenia, tlačíme sa tam veľmi veľa. Občerstvenie je veľmi chutné. Kúpila som si tam karnitínové a proteínové tyčinky a veľmi mi chutili. Dostupnosť je výborná, mám to veľmi blízko, čo je výhodné aj v zime, keď je problém s dopravou. Len tá cena aerobiku je veľmi vysoká. 3 EURÁ/hod. je veľmi veľa, nakoľko nemáte žiadne horibilné náklady okrem nákupu cvičebných pomôcok, platenia plynu, elektriny, vody, síce permanentka je lacnejšia, ale aj tak je to veľa 2,5 EUR/hod. Nedalo by sa pouvažovať nad zľavami na ten aerobik pre deti, študentov, ZŤP, a dôchodcov ? Lebo by ste si prilákali oveľa viac ľudí, a koniec-koncov by ste mali aj vyššie výnosy. :-) Za odpoveď vám veľmi pekne ďakujem.

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt