Komentár - detail

Letné kúpalisko Rosnička, Bratislava

Som spokojná.

Celkové hodnotenie: 

4.4
Podmienky:

5.0
Vybavenosť:

4.0
Prostredie:

5.0
Personál:

4.0
Cena:

4.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: x)
11. jún 2010
Nahlásiť nevhodný komentár

Pre 3 z 3 ľudí je tento komentár užitočný

Rosnicka bola priemerne kupalisko. Ale teraz v roku 2010 je to krasne neobycajne kupalisko. Voda je krasna, priezracne cista a nieje ladova ako napr. na kupalisku v Lamaci. Aj prostredie, staraju sa o kupalisko. Je tu vsade vysadena krasna zelen. Ceny su primerane. Je tu vela bufetov a je tu aj restauracia. Su tu aj pekne, ciste a vonave zachody a prezliekarne. Po novom su tu aj tobogany. Da sa tu hrat volejbal, je tu piesok, velka trava cize sa da hrat aj futbal, alebo iny sport. Je tu vela miesta a mozete si zadarmo zobrat drevene lôzko. Bersonal je slusny a plavcik dava pozor aby deti neskakali do vody. Na skakanie su vyhradene miesta v strednom bazene a skakat detom dovolia tiez ak tam, kde skacu nie je vela ludi. Byvam v Dubravke a velmi rada na Rosnicku chodim. V lete som tu kazdy den, pretoze som s nim velmi spokojna.

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt