Komentár - detail

Letné kúpalisko Rosnička, Bratislava

Zlý personál

Celkové hodnotenie: 

3.4
Podmienky:

5.0
Vybavenosť:

3.0
Prostredie:

5.0
Personál:

1.0
Cena:

3.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Vlado
26. august 2009
Nahlásiť nevhodný komentár

Pre 16 z 19 ľudí je tento komentár užitočný

Dobrý deň,
som z Petržalky a v pondelok som bol na vašom kúpalisku rosnička, hneď pri vstupe som sa v jednom z okienok spýtal či by som tam mohol zaplatiť´nakoľko predavačka znechutene sedela ako ploštica na zadku a zazerala na klientov a na to predavačka lístkov odvetila: A kde by ste chceli zaplatiť??? Na otázku odpovedá otázkou... Moja odpoveď mala asi znieť: Nechcel by som nikde..... Keby som nebol s priateľkou tak sa otočím a ani tam nejdem. Obsluha v bufetoch totálne zlá, nepoužívajú hygienické pomôcky, hot-dogy chytajú do holých rúk, nevhodné oblečenie... Keď som sa chcel spustiť na šmyklavke, a opýtal som sa slušne či by som sa aj ja mohol spusiť, nato mi plavčík totálne znechutený a začítaný do novín len odvetil: A prečo by ste nemohol?? Ani len sa na mna nepozrel. Bol drzý a nevie vykať... toto by sa na Draždiaku stať nemohlo!!! Zrejme je špecialita na Rosničke na otázku odpovedať otázkou... Sťahujem sa do Dúbravky ale Rosničku už nenavštívim!!! Radšej pojdem autom na Draždiak kde sa ľudia normálne správajú a sú aspoň trošku milí a práca ich baví a hlavne je to ZADARMO. Ostatní plavčíci pri bazénoch sa zabávali tým že topili svoje \"kolegyne\" a vôbec nedávali pozor na plávajúcich. Vekový priemer bol asi 18 rokov a pochybujem že aspoň jeden z nich mal plavecký kurz!!! Skúste precíznejšie vyberať vhodný personál, lebo týmto prichádzate o potenciálnych zákazníkov. Niesom sám ktorému sa personál nepáčil, aj moje kolegyne mi to potvrdili, personál = 0 bodov!!! Za sumu 5,40 Eiro ktorú som zaplatil za dve osoby by som poprosil trošku iné jednanie. Potom sa majitelia kúpalísk divia že ľudia chodia radšej na prírodné kúpaliská. Túto negatívnu skúsenosť s vašim kúpaliskom budem šíriť ďalej. Keby ste náhodou chceli vymeniť obsluhu bazénov, bol som tam v pondelok poobede.

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt