Komentár - detail

 
Bowling Disco Club, Bratislava
 

Priemer

Celkové hodnotenie: 
 
3.4
Podmienky:
 
3.0
Vybavenosť:
 
3.0
Prostredie:
 
3.0
Personál:
 
4.0
Cena:
 
4.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: iAN
09. marec 2016
Nahlásiť nevhodný komentár
 
Pre 0 z 0 ľudí je tento komentár užitočný

Toto zariadenie nie je zlé pre náročného klienta :) Ak idete partička, ktorá si zrýchla zmyslí, že chce hrať bowling, tak toto je ono. Podnik je viac menej diskoklub spojený s herňou. Teda s pribúdajúcou hodinu pribúda hlasitosť a BPM jednotlivých skladieb :) Okrem bowlingu je tam aj biliard a stolný futbal. Sekcia pre bowling je oddelená paravanom. Je tam vyhradených pár stolov, teda ak dohráte, musíte uvoľniť priestor pre ostatných hráčov, čo si zabookovali dráhu.

Rezervácia je iba cez telefón, ale ochotne spolupracujú.
Jedlo v tomto podniku nedostanete. Za objednané nápoje a takisto aj hru + zapožičanie topánok sa platí dopredu. Tuším sa nedá platiť kartou. Čašníčka, pekná a ochotná :) Parkovacích miest veľa nebolo. Ako najväčšie negatívum podniku hodnotím silne zafajčené priestory, takže ak vám toto prekáža berte to do úvahy.

Samotný bowling, je priemer. Dráha je OK, mechanizmus stavania kolkov štandard. Otázny je, že čistý herný čas, mne osobne hre sa skončila po necelých 55 minútach. Typov bowlingových gulí bolo pomenej, (napr. iba 1 ružová alebo 1 modrá pre všetkých) a nie veľmi dobrej kvality, (raz ostré hrany pre úchyt prstov, raz zaoblené, raz odštiepené z hrany, všeobecne opotrebované boli). Jednoducho nečakajte úroveň BNC... K čistote a ošetrovaniu topánok sa neviem vyjadriť, dostal som roztrhané a ochotne mi vymenili za iné.

Takže za 12 euro pre partiu neurazí :)

 

1-1 z 1
Zoradenie 

09. marec 2016
Nahlásiť tento komentár
Oprava: "nenáročného klienta!" To tam malo byť v prvej vete.
 
1-1 z 1
 

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt