Komentár - detail

 
Zimný štadión HC Petržalka 2010, Bratislava
 

Nespokojnost

Celkové hodnotenie: 
 
2.8
Podmienky:
 
2.0
Vybavenosť:
 
4.0
Prostredie:
 
4.0
Personál:
 
2.0
Cena:
 
2.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Martin
30. august 2015
Nahlásiť nevhodný komentár
 
Pre 2 z 3 ľudí je tento komentár užitočný

Zdravím,
No ja musím skonštatovať uplne iné, ako som tu čítal. Ľad uplne zle - keď som sa sťažoval ladarovi, povedal, že on by aj lepšie urobil, len jeho šéf sa stará o chladenie a on to nemôže ovplyvniť. Dokonca že aj vypína chladenie, keď je medzi partičkami voľné okno. Niektorí ladári dokonca ani nevedia poriadne pripraviť ľad - nechávajú veľké kusy, keď neprešli s rolbou.
Ľad je srdce každého zimáku a tu to srdce ide na odklep. Hanba.
Téma šatne - super veľké, ale tiež prt platné, keď v sprchách tečie buď iba studená voda, alebo úplne horúca. Takze sprchovanie je ozaj skvelý zážitok. Ako so postihol, tak cez zimu ide viac studená a v lete zase horúca.
Celkový dojem zo štadióna je, že si tam velitelia štadióna podávajú ručičky s kamarátmi. Tľapkávali sa po pleciach a vychádzajú v ústrety iba týmto ľudom. Zákazníci s partičiek sú im asi u prdele.
Pozitívne je, že tu je aspon niečo a konečne sa začali budovať podobne strediská. Mohlo by ich byt viac, aby si mohli vzájomne konkurovať. Co sa týka konkurencie, tak v Lamači som spokojnejší. Ľad je lepší, síce šatne menšie, no aspoň vodu v sprche si nastavím akú chcem a jak dlho chcem. Reštaurácia má v Lamači lepšiu pozíciu, ako v Petrzke.

Pozdravujem a verím, ze sa v Petržalke polepšia. Good luck

 

 

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt