Komentár - detail

Ranč Lieskovec, Bratislava

"Lieskovce" - nie je to trochu podozrive?

Celkové hodnotenie: 

1.6
Podmienky:

1.0
Vybavenosť:

1.0
Prostredie:

1.0
Personál:

1.0
Cena:

4.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Qtinka
02. jún 2015
Nahlásiť nevhodný komentár

Pre 2 z 4 ľudí je tento komentár užitočný

Neviem ako to je s tymi vsetkymi "Lieskovcami", asi ich je viac. Ja som bola v JS Lieskovci (spominany pan A.B.) a podmienky boli hrozne, personal tiez, kone zanedbane a unavene, boli sme na vychadzke, a bolo to presne ako tu vacsina pise - otrasne. Mali sme poukaz z nejakeho zlavoveho portalu na vychadzku a uznavam, ze cena bola velmi prijatelna, ale urcite to nestalo za to.
Este sa vratim k tym "Lieskovcom" stale je vela ponuk a zlav na portaloch (zvacsa 1 alebo 2 hod vychadzka, pripadne kurz jazdenia okolo 50 eur) a tak som zacala porovnavat kontaktne tel.c. Toto cislo (pre infot - posledne trojcislie je 514)je rovnake pre JS Lieskovec (pan A.B., tam kde som bola a bolo to otrasne), pre JK Mirand a pre Ranch Katka - nie je to trochu podozrive? Budem rada, ak mi niekto odporuci ten "dobry" ranc Lieskovec, akosi sa k nemu neviem dopatrat...

1-1 z 1
Zoradenie 

02. jún 2015
Nahlásiť tento komentár
Nasla som link na ten "spravny - dobry" Ranc Lieskovec (cely nazov: oz Priatelia z Rancu Lieskovec) ich web je http://www.ranc-lieskovec.sk/Home.html (ako si mozte vsimnut v kontaktoch - tel.c. konci ma inu koncovku - 441)

1-1 z 1

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Registrácia | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt