Komentár - detail

Ranč Lieskovec, Bratislava

Nikdy viac...

Celkové hodnotenie: 

1.0
Podmienky:

1.0
Vybavenosť:

1.0
Prostredie:

1.0
Personál:

1.0
Cena:

1.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Kaira
10. august 2013
Nahlásiť nevhodný komentár

Pre 3 z 3 ľudí je tento komentár užitočný

Na tomto mieste som bola len raz(pred polrokom)...a už nikdy viac. Dohadovanie si vychádzky, komunikácia úplne super...tešili sme sa tam veľmi, nakoniec prišlo sklamanie. Skončili sme na vychádzke s "malým" dievčaťom s kyslým výrazom, (aj keď bol s nami začiatočník, žiadne inštrukcie, nik dospelý kto by mu pomohol...)Prostredie fakt zlé, špina, personál - ak to vôbec personál bol si nás ani nevšímal, jeden papal chlebík, druhý si dávala cigaretku - komunikácia 0 bodov.... Som veľmi rada, že som sa tu nezačala učiť základy, asi by sanitka prišla aj pre mňa (ako to tu píše niekto predo mnou).
Nemám záujem nikoho ohovárať, len mám pocit, že je fajn to tu napísať, keďže si to tu čítajú aj rodičia, ktorí sa rozhodujú, komu zveria svoje deti. Sem by som moju dcéru neprihlásila ani zadarmo, záleží mi na nej.

Som si istá, že išlo tento ranč, keďže som si pred návštevou pozerala ich stránku...

Ak sa ranč medzičasom zmenil, verejne sa ospravedlňujem a som veľmi rada. No moja skúsenosť bola natoľko silná, že sem už nikdy...

1-2 z 2
Zoradenie 

16. máj 2014
Nahlásiť tento komentár
Milá Kaira.
Rada by som ťa poopravila. Píšeš síce o Lieskovci ale nie o Ranči Lieskovec ale o JS Lieskovec. Ranč sa nachádza o niečo ďalej. Verím tomu, že ak by si navštívila náš Ranč Lieskovec tak by sa ti písalo omnoho ľahšie a s úsmevom na tvári. Bolo by veľmi fajn keby si si to sama išla overiť lebo presviedčať ťa je zbytočné. Je žiaľ iba naša smola, že máme v okolí susedov o ktorých píšeš a robia nám tím zlé meno...

14. november 2014
Nahlásiť tento komentár
Ahoj, pisem urcite o ranci. Kontaktne informacie aj fotky sa zhoduju... o JS som taktiez chvalu nepocula, ale osobnu skusenost nemam. Takze Ranc som si bola prezriet a pisem o tom, co som na vlastnej kozi zazila a na vlastne oci videla...zial....ak s aodvtedy zmenil...poviem len huraaa !

1-2 z 2

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Registrácia | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt