Komentár - detail

Ranč Lieskovec, Bratislava

Jazdecká škola Lieskovec

Celkové hodnotenie: 

5.0
Podmienky:

5.0
Vybavenosť:

5.0
Prostredie:

5.0
Personál:

5.0
Cena:

5.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Eva
14. júl 2013
Nahlásiť nevhodný komentár

Pre 5 z 6 ľudí je tento komentár užitočný

Ako neviem čo vám vadí na jazdeckej škole Lieskovec? Ja tam chodím pravidelne a je tam úžasne, ľudia sú milý a ústretový, pokiaľ sa vedia správať aj kurzisti. Už vôbec nedávajú kone, ktoré kúšu po ľuďoch alebo po iných zvieratách začiatočníkom, pretože také kone tam ani nie sú. Ak sa potrebujete vyventilovať zo svojich nervákov tak to robte prosím Vás niekde inde, nie sprostým ohováraním A.B. ktorého vlastne ani nepoznáte. O kone sa starajú všetcia zodpovedne a aj o kurzistov. Nikdy sa tam nikomu nič nestalo. Tak sa tu láskavo nenavážajte do personálu alebo do našich koní. A mimochodom na ranči Lieskovec som bola a celú hodinu som si na koni len odkrokovala, slečna ktorá ma mala na starosť po mne len frkla, že si mám očistiť a nasedlať koňa. Na jazdiarni sa mi nevenoval absolútne nikto a tá stará teta ako "babča" len prišla pozrela sa a nič neriešila... Takže taký úžasný personál je na rači Lieskovec. Kone mali poopúchané nohy, krívali a tak robili školu... Tak by som sa zamyslela nad tým čo tu píšete..

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Registrácia | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt