Komentár - detail

 
U Zajacov - Bowling, Bratislava
 

uz nikdy viac

Celkové hodnotenie: 
 
2.0
Podmienky:
 
1.0
Vybavenosť:
 
3.0
Prostredie:
 
4.0
Personál:
 
1.0
Cena:
 
1.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: kudrlienka
02. február 2013
Nahlásiť nevhodný komentár
 
Pre 2 z 2 ľudí je tento komentár užitočný

POdnik ako taky vyzera pekne,interier z dreva, pekna vyzdoba, toalety nove (az na to ze v nich bola poriadna zima..)
Na zaciatku sme tam boli sami,lebo hostia prisli az vecer, ked hrala hudba. To co sa dialo na zaciatku sme vtedy tak kriticky nebrali: casnik doniesol miesto kofoly pivo, na polievku sa cakalo 15 min, potom casnik odisiel na pol hod prec a nechal nas tam samych...
Prisli sme si zahrat aby sme sa zabavili, preto nam nevadilo,ze gule sa stale zasekavali,co sposobovali,ze niektore vypadli zo zlabov a tak sa nam ich pocet zmensil,ked sa zatulali pod drahu, aj to ze sa ich pocet takto vyrazne znizil. Nakoniec sa zistilo,ze tam omylom bola 1 gula mensej vahy,ktora to sposobila a majitel nam slubil ze nam toto casove zdrzanie zohladni. Okrem toho draha vyrazne zanasala nabok, automatika haprovala, scitavac bodov si niekedy robil co chcel,nakoniec sa jedna kolka odtrhla a kedze nebol pracovny tyzden,nemal ju kto prist opravit,takze sme hrali len s 9..ale cez to vsetko sme sa preniesli,ved sme sa prisli zabavit a nie na turnaj.Co nas vsak nahnevalo, bol pristup majitela, ked sme ziadali nech nam odpocita prestoje, ktore nam slubil zohladnit.Tvrdil nam,ze nic take neslubil a to ze sme mali prestavky v hre je nas problem,ked sme nechceli hrat, tak sme nemali.Takze cena vobec nezodpovedala kvalite a 12 eur za hodinu na vobec neudrziavanej drahe je prehnana suma.

 

 

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt