Komentár - detail

Plaza Beach Solivar - Kúpalisko, Prešov

Strašné kúpalisko Personál..píp

Celkové hodnotenie: 

1.0
Podmienky:

1.0
Vybavenosť:

1.0
Prostredie:

1.0
Personál:

1.0
Cena:

1.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Mg. Anna Martinková
22. august 2012
Nahlásiť nevhodný komentár

Pre 17 z 20 ľudí je tento komentár užitočný

Bola som s detmi na Plaza Beach Solivar - Kúpalisko, Prešov
Zavazdzate zakaznikov voda smrdi je studena (ladova) sluzby su slabe obslucha je chrozna

plavecky bazen je pre deti ceny su predrazene.
Do bazénou sa dostanete ak sa dostanete tak akurát namocit nohu.
Clovek moze snivat najst 2-metrovy bazen.
Jedlo o nicom, oprazeny langos znovu prazili, hranolky v mikrovlnke zohrievali, kukurica

gumova v zmrline bol vlas.Personál je cím dalej tým viac drzejší, v bufete si po

30.minútach za nehorázne vysokú cenu kúpite akurát tak dávku ako pre väzna. A k cene

kúpaliska celkovo.
Dnes som sa vyhadzala a ochorela zo studenej priam ladovej vody a aj deti, a ked som aj po

minule obdobie bola celkom spokojna, tantokrat som uplne sokovana a budem si liecit kožné

problémy.a toto miesto NEODPORUCAM!!!
Maly by tam prist kontrolori a urobit kontrolu vody nech sa polesia ked im nezavisi na

povesti a spokojnom zakaznikovi.
no sorry , ale toto viac nemusím a dovidenia s celym Plaza Beach Solivar - Kúpalisko,

Prešov !!!
Strážna služba tam sleduje kazdeho je to velmi nerijemne.
To sa radsej zveziem do Madarska na kupaliska a mam pokoj.
Isto iste tam nabudúce neprídeme.
Na take vybavenie ake je na tomto kupalisku je podla mna cena velmi vysoka.
Inak na porovnanie:
cena Hajdusoboslo 30 hektárové kúpalisko s obrovsými bazénami a atrakciami denné vstupné

6€ !!!!!!!!! a trocha iné služby ako na Plaza Beach Solivar - Kúpalisko, Prešov !!!
Letné kúpalisko Sídlisko III, Prešov

1-2 z 2
Zoradenie 

27. august 2012
Nahlásiť tento komentár
Dobry vecer pani Martinkova, v prvom rade si nie sme isti, ci sa tu jedna o jedno a to iste kupalisko, kedze sa zmienujete o necistote vody a koznych problemoch z nej, pretoze sme jedno z najcistejsich ,ak nie najcistejsie, kupalisko na Slovensku a v druhom rade, landgose a kukurica nie su v ponuke v ziadnom z odbytovych stredisk, bufety nemame a hranolky zasadne neohrievame v mikrovlnke. Strazna sluzba sa v objekte pohybuje mimo hodin prevadzky kupaliska a personal je slusne vychovany, ale ak ste nas personal obvinovali a chovali sa k nemu podobne ako v tomto prispevku, tak sa vobec necudujeme, ze k Vam boli ako pisete ´drzi´. Na hrubu dieru hruba zaplata.

25. júl 2013
Nahlásiť tento komentár
Dobrý deň, ja som bola 2x na tomto kúpalisku, a neviem čo Vám tam vadí. Trochu cena je drahá, ale dá sa to. A o strážnej službe nebolo ani chýru, ani slychu, tak neviem. Možno ste si zmýlili kúpalisko..

1-2 z 2

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt