Športoviská

Najnovšie komentáre

Žiadne športoviská neboli nájdené
 
Ostatné športy Biliard Terchovec Terchová - Biliard
 

Terchovec Terchová - Biliard

Terchovec Terchová - Biliard
Terchovec Terchová - Biliard
Terchovec Terchová - Biliard

Areál nášho zariadenia je zasadený do krásneho prostredia v srdci Terchovej pri Amfiteátri nad Bôrami za futbalovým ihriskom.

Dostanete sa k nám z centra Terchovej - smer Dolný kubín (resp. Biely Potok) - odbočiť za futbalovým ihriskom smerom na Amfiteáter nad Bôrami a potom odbočiť za ihriskom doprava - na naše parkovisko.

Druhý prístup k centru je od parkoviska na Vrátňanskej ceste (cca 70 m pešo). Objekt sa skladá z dvoch sektorov.

Sektor A

V sektore A - Nájdete pod jednou strechou turisticko-informačné centrum s ponukou upomienkových predmetov a možnosti surfovania po internete, športovú halu, kde je možnosť hrať tenis, volejbal, bedminton, florbal... Vedľa športovej haly je možnosť zahrať si  squosh, bowling, biliard, oceniť svoj športový výkon a doplniť telesné tekutiny v BARE, kde zažijete pocit nádherného priestoru. Pre kompletnú starostlivosť je tu bude možnosť( hlavne pre nežnejšie pohlavie) navštíviť kaderníčku a kozmetičku, kde sa napraví, čo šport a zábava pokazili.

Sektor B 

V sektore B je žiadaný terchovský vodný svet. Obsahuje plavecko-relaxačný bazén (17,5x7x1,1-1,5), detský bazén, masážno-relaxačný bazén, vaňové vírivky, fínske sauny, parnú saunu, mokrý „barík“ pre doplnenie tekutín, fitness a miestnosť na cvičenie aerobiku, kalanetiky a p. V tejto časti je i možnosť masáže.

Základné informácie

Aktivity a služby biliard, plávanie, vodný svet, sauny, squash, športová hala, tenis, florbal, bedminton, nohejbal, volejbal, požičovňa športových potrieb, fitness, miestnosť na cvičenie aerobiku, kalanetiky, bowling, stolový futbal, bar, kaderníčka, kozmetička, parkovisko
Otváracie hodiny pondelok 15.00 - 22.00
utorok - nedeľa 10.00 - 22.00
Cenník aktuálne ceny

Kontakt

Adresa Sv. Martina 1500    01306 Terchová
Telefón 041/5001596
E-mail infoterchovec@gmail.com
Web http://www.terchovec.terchova.sk
GPS N 49.25676   E 19.037468

Komentáre

Žiadne komentáre

 
 
HodnotenieUpozornenie: Hodnotenie pridajte len v prípade, že ste toto športovisko už navštívili. Čím viac hviezdičiek označíte, tým lepšie hodnotenie športovisko získa.
Ak chcete pridať otázku, využite odkaz na diskusné fórum v dolnej časti stránky.
Podmienky
 
Vybavenosť
 
Prostredie
 
Personál
 
Cena
 
Komentár
    Pre overenie opíšte prosím kód z obrázku naľavo.
 
 
 
 

Šport v meste

Najlepšie

Žiadne športoviská neboli nájdené
Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Registrácia | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt