Vitaj, Hosť
prispievať môžeš aj neprihlásený. Ak chceš fórum využívať naplno, prihlás sa alebo sa zaregistruj.    Zabudol si heslo?

Fitness InPulse - NTC
(1 používateľov) (1) hosť
Nadol
Prispieť do témy
Založiť novú tému
Stránka: 1
Téma: Fitness InPulse - NTC
#1165
Fitness InPulse - NTC pred 9 rokmi, 6 mesiacmi  
Chcela by som sa len podeliť o skúsenosť s posilňovňou InPulse v NTC v Bratislave. Ak nemusíte, tak tam naozaj nechoďte.

Zaplatila som si 7 vstupov za 30 Euro. Namiesto kartičky som dostala doklad o zaplatení, ktorý mám vraj každý krát predložiť, na základe bloku mi vydajú kľúč a odčiarknu mi jeden vstup. Už to mi prišlo zvláštne na takú posilňovňu, na akú sa InPulse tvári. Stroje boli fajn, cvičila som kardio. Keď som si však chcela spraviť streching, zistila som, že je nedostatok žinienok, a tak som sa trochu ponaťahovala na zemi (asi traja sme sedeli bez žinienok na zemi). Po docvičení som sa chcela osprchovať, no podlaha bola celá mokrá od vody, a najhoršie, že tá voda bola aj špinavá. Neviem ako je to možné, no voda bola všade na dlážke, pri umývadlách trčali zelené hadice, a sprchy nevyzerali moc vábne. Rýchlo som sa osprchovala a odišla som. Obsluha na recepcii nebola veľmi prívetivá, a prišlo mi, akoby som ich skôr obťažovala svojou prítomnosťou.

Nepáčilo sa mi tam, a preto som rozmýšľala, že vezmem kamošky a pôjdeme si spolu zacvičiť na moje vstupy. Aspoň ich miniem a pôjdem do inej posilňovne. No keď som do InPuslu volala, povedali mi, že vstupy môžem používať len pre seba a iba po sebe, a to vždy v iný deň. Nuž som sklamaná, okrem strojov tam naozaj nie je nič dobré. Len by ma zaujímalo prečo si pýtajú toľko veľa peňazí za vstup?
Opíšte bezpečnostný kód   
POZNÁMKA: Aj keď tlačítka úprav a emotikon nie sú zobrazené, je možné text formátovať pomocou priameho zápisu tagov.
Kaliyah

Reply Quote
 
Nahor
Prispieť do témy
Založiť novú tému
Stránka: 1
 

Šport v meste

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Registrácia | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt