Športoviská

Najnovšie komentáre

Hodnotenie návštevníkov
 
5.0
Autor: Dodo
"Fakt som si to užil, opakovane profi prístup a ústretovosť. ODPORÚČAM"
Hodnotenie návštevníkov
 
4.2
Autor: Ján
"Celkom fajn, akurat by som privital aj nieco viac zabavne a adrenalinove ako je napr. Zorball :)"
Hodnotenie návštevníkov
 
2.8
Autor: Peter
"Dneska uz tato posilka zaostava, vidiet ze dotoho uz nic neinvestuju, starsie stroje, nevedia dok..."
 
Aerobik, fitness Košický kraj Kinska fitness club, Košice
 

Kinska fitness club, Košice

Kinska fitness club, Košice
Kinska fitness club, Košice
Kinska fitness club, Košice
Kinska fitness club, Košice

Cíť sa lepšie je asi najjednoduchšie slovné spojenie, ktoré vie vyjadriť skoro všetko. To ako človek vníma a ako koná. Šport je najlepšou metódou ako sa cítiť lepšie a v pohode.

Nemusí sa jednať výlučne o športovanie na profesionálnej úrovni, podstatné je, aby sa človek cítil príjemne a aby bol spokojný a šťastný. Je však len plusom, ak sa to odohráva pod profesionálnym dohľadom. Práve preto ponúkame skupinové cvičenia zamerané na tvarovanie a spevnenie celého tela pod odborným dohľadom kvalifikovaných trénerov. Cieľom je pracovne vyťaženým klientom poskytnúť nielen odborný dohľad pri cvičení, ale aj čas strávený v príjemnom prostredí, možnosť zrelaxovať a odísť z cvičenia s čistou mysľou. Našou najväčšou výzvou sú deti – deti techniky, ktoré pohyb momentálne považujú za najväčšiu hrozbu ich komfortu. Je badateľné, že im chýba chuť hýbať sa, a to z rôznych dôvodov. Niekde to môže byť zdravotný stav, niekde sa môže prejavovať nechuť či lenivosť, niekde jednoducho nevidia vzor vo svojom okolí. Keďže niektoré deti nevidia vzor vo svojom najbližšom okolí, náš klub chce poskytnúť pomocnú ruku tak, že by sa cvičenia mohli spoločne zúčastniť viacerí rodinní príslušníci a vzájomne sa tak motivovať. Cvičenia budú prebiehať súčasne, ale pod dozorom dvoch trénerov, ktorí sa budú venovať osobitne každej skupine. Chceli by sme deti motivovať nielen k tomu, aby mali lepší vzťah k športu, ale aj k tomu, aby sa prostredníctvom neho stali súčasťou priateľskej komunity a hlavne aby si zlepšili zdravotný stav, ktorý si mohli naštrbiť pravdepodobne pri technike. Myslíme si, že uvoľňovanie endorfínov pri cvičení im pomôže k tomu, aby mali viac úsmevu na tvári i v duši a aby s prehľadom zvládali prekážky, ktoré ich čakajú v bežnom živote.

Základné informácie

Aktivity a služby TRX, Tabata, Kruhový tréning - mix, Kruhový tréning – ženy, Pre maminky, Ľudový tanec, Latino tanec, Jazzový tanec, FUN WORKOUT, Funkčný tréning, FitBOX, CORE tréning, Zumba, Pilates, Senior cvičenie, Tanečná a baletná príprava,Pohybové hry pre detičky, Power YOGA, HIIT, SM-systém, Diastáza
Otváracie hodiny Po - So 7:45 - 12:30 a 13:30 - 21:00 Ne - zatvorené
Cenník Samostatný vstup 1.hod . . . . . . . . . . . . 5,- € 10x vstup + 1 zdarma . . . . . . . . . . . . . 50,- € (platnosť 2. mesiace, á 4,55€ "aj DARČEKOVÁ") 20x vstup + 3 zdarma . . . . . . . . . . . . 100,- € (platnosť 4. mesiace, á 4,35€ "aj DARČEKOVÁ") 10x vstup "Pre maminky", seniori 60+, deti do 15r. . . . . 40,- € (platnosť 2. mesiace) --- Uprav si postavu - kurz . . . . . . . . . 35,- € (4x Core tréning + prednáška 60 min. za 1 mesiac) --- Kurzy - tance, gymnastika . . . . . . . 55,- € Špeciál tréning 90min. . . . . . . . . 5,- € SM systém, Diastáza . . . . . . . . . 10,- € SM systém / víkend . . . . . . . . . 15,- € Pre maminky, seniori 60+, deti do 15r. . . 4,- € Členská karta . . . . . . . . . . . . . . 0,- € V prípade straty Vystavenie novej karty . . . . . . . . . . 3,-€ (bezplatný presun vstupov v plnej výške) Akceptujeme MultiSport kartu na všetky naše tréningy, okrem Diastáza, SM-systém. Špeciál cvičenia (90min.) 55min. alebo + 2,50€ komplet 90min.

Kontakt

Adresa Pražská 2    04011 Košice - Terasa
Telefón 0948 58 56 66
E-mail info@kinskaclub.sk
Web https://www.kinskaclub.sk
GPS N 48.71324   E 21.23885

Komentáre

Priemerné hodnotenie od 1 návštevníkov

Celkové hodnotenie: 
 
5.0
Podmienky:
 
5.0   (1)
Vybavenosť:
 
5.0   (1)
Prostredie:
 
5.0   (1)
Personál:
 
5.0   (1)
Cena:
 
5.0   (1)
 
HodnotenieUpozornenie: Hodnotenie pridajte len v prípade, že ste toto športovisko už navštívili. Čím viac hviezdičiek označíte, tým lepšie hodnotenie športovisko získa.
Ak chcete pridať otázku, využite odkaz na diskusné fórum v dolnej časti stránky.
Podmienky
 
Vybavenosť
 
Prostredie
 
Personál
 
Cena
 
Komentár
    Pre overenie opíšte prosím kód z obrázku naľavo.
 
 

Profi prístup...

Celkové hodnotenie: 
 
5.0
Podmienky:
 
5.0
Vybavenosť:
 
5.0
Prostredie:
 
5.0
Personál:
 
5.0
Cena:
 
5.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Dodo
25. december 2018
Reakcie (0)
Nahlásiť nevhodný komentár
 
Pre 1 z 1 ľudí je tento komentár užitočný

Fakt som si to užil, opakovane profi prístup a ústretovosť. ODPORÚČAM

 
 
 
 

Aerobik, fitness

Diskusia
Fotky

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt