Športoviská

Najnovšie komentáre

Hodnotenie návštevníkov
 
5.0
Autor: Helena
"Vo V-FIT Bratislava Vás čakajú zdravotná cvičenia pre všetkých, ktori majú záujem zlepšiť svoj zd..."
Hodnotenie návštevníkov
 
1.0
Autor: Maria
"Vo Flexfit na Zochovej v BA som bola svedkom hrubej agresie majiteľa voči jednej mamičke, ktorá h..."
Hodnotenie návštevníkov
 
1.0
Autor: Lada
"Nepáči sa mi, že táto firma nekontroluje ľudí pri vstupe. Púšťajú všetky aj covid nakazené!!!"
 
 

SOWA Gym, Bratislava

SOWA Gym, Bratislava

Vďaka SOWA gymu naberieš silu, kondíciu a všestrannosť! Žiadne zázračné premeny, iba tvrdá práca ti zaručí výsledky!


SOWA MIX
je tréning, kde neustále obmieňame zameranie, aby sme ti zabezpečili komplexný rozvoj tvojich pohybových skills. Niekedy môže byť silový, inokedy kondičný, alebo môžeme trénovať všestrannosť, rovnako obmieňame primárne cielenú svalovú skupinu, takže nezáleží, v aké dni chodíš, zlepšovať sa budeš stále.

BEAST MODE
tréning je určený pre pokročilejších cvičencov, ktorí chcú svoju silu, kondíciu a vytrvalosť posunúť na nový level. Jedná sa o najťažšie tréningy v SOWA gyme, kde sa pod dohľadom trénera kvalitne “zničíš”. Systematickým prístupom trénera ti zabezpečíme postupný progres. Na svoje si prídu pretekári prekážkových behov v rámci zimnej prípravy a všetci nadšenci SOWA MIX tréningov, ktorí majú záujem o silovo-kondičné spestrenie.

STOJKA
Otvárame špeciálny trojmesačný kurz. Bude zameraný iba na STOJKU s tréningom 2x do týždňa a online mentoringom a konzultáciami počas celých troch mesiacov pod vedením Miša Vydareného. Má obmedzenú kapacitu na 6 ľudí pre zachovanie maximálneho progresu. Kurz je určený pre všetkých od úplných začiatočníkov, až po pokročilých stojkárov, ktorí už pracujú na svojej prvej minúte v priestore – bude prispôsobený na mieru individuálne každému cvičencovi.

BASICS
sú zamerané pre začiatočníkov, ktorí sa začínajú hýbať po dlhšej dobe a naberajú základnú silu a kondíciu, ale aj pre pokročilejších na drillovanie základov. Ak ti budú moc jednoduché, tréner ti nájde ťažšiu verziu – vždy je ťažšia verzia, takže zlepšovať sa bude každý! Rozdiel oproti SOWA MIX je v tom, že tu sa pomaly budujú pevné základy a viac sa na ne dbá, preto sa volá “BASICS” :).

STRENGTH
tréning zameraný na silové cviky, ktoré pomáhajú budovať veľkú relatívnu aj absolútnu silu, výbornú mobilitu a flexibilitu zároveň. Dominovať budú cviky s vlastnou hmotnosťou na kruhoch, bradlách, hrazdách v správnom pomere s kráľovskými cvikmi silového tréningu ako drep, mŕtvy ťah, či tlak s veľkou činkou a kettlebellmi. Nebudú chýbať ale ani cviky, kde treba iba stenu alebo len zem. Tréning je pre nadšencov silového tréningu, ktorý by sa radi naučili aj nejaké zručnosti, bezohľadu na to, či sú začiatočníci alebo pokročilí!

MOŽNOSTI ČLENSTVA

PLNÉ ČLENSTVO

V rámci plného členstva môžeš prísť na ľubovolný počet tréningov, bezohľadu na to, či sa jedná o SOWA MIX alebo špecifický tréning (BASICS, OCR, GYMNASTIC STRENGTH), môžeš chodiť neobmedzene na všetky tréningy v našom rozvrhu!

Cena je 70€/mesačne* a prihlásiť sa dá cez náš prihlasovací formulár.

*mesačne = členstvo začína plynúť od dňa “n” v danom mesiaci a trvá do dňa n-1 (včítane) ďalšieho mesiaca, čiže napr. od 15.9.2019 do 14.10.2019 (včítane) a potom vždy 15teho v mesiaci, keď odíde platba, tak sa členstvo predlžuje o mesiac.
KURZY

Kurzy sú špecifické tréningy konajúce sa 3x do týždňa vždy v rovnakom čase počas troch mesiacov. V rámci kurzu sa môžeš zúčastňovať iba týchto tréningov. Môžeš si vybrať z kurzov Basic v dvoch rôznych časoch, Strength a Beast.

Cena je 179 € na tri mesiace od 2.1. 2020 (Január, Február, Marec) a prihlásiš sa cez náš prihlasovací formulár.

JEDNOTLIVÉ VSTUPY

Ak sa nechceš viazať, cena vstupu na jeden tréning je 10€. Prvý tréning je zadarmo, stačí prísť :).

NAŠA FILOZOFIA

Veríme tomu, že pre kvalitný tréning a neustále fyzické zlepšovanie potrebuješ 3 kľúčové časti:

musí ťa baviť robiť to pravidelne
tréningy musia mať hlavu a pätu
kvalitný priestor, kde ti nič nechýba

Začneme od konca: kvalitný priestor, kde ti nič nechýba – náš gym je vybavený všetkým potrebným, čo potrebuješ pre efektívny tréning (hlavne) s vlastnou hmotnosťou – workoutové konštrukcie, tvrdá podlaha ale aj mäkký povrch, prídavná záťaž (kettlebelly, olympíjska tyč, kotúče), ale aj rôzne mobilizačné prvky. Taktiež máš u nás samozrejme šatne na prezlečenie, toalety, sprchy s teplou aj studenou vodou. Nie je umenie zapratať priestor nepotrebnými vecami, ale sme presvedčení, že u nás ti nič chýbať nebude.

Tréningy musia mať hlavu a pätu – bezohľadu na to, či budeš chodiť každý deň, alebo 2-3x do týždňa v pravidelné alebo nepravidelné dni a časy, zameranie tréningov rotuje tak, aby sa zlepšoval každý! Tréning trvá 60min a tréner ho vedie s jasným cieľom a štuktúrou, ktorá sa dostatočne mení, aby sa nestala stereotypom. Hlavné schopnosti, ktoré si u nás zlepšíš, sú relatívna sila s vlastnou hmotnosťou, všestrannosť a kondícia. Lepšia telesná kompozícia nie je u nás cieľ, ale prirodzený následok.

No a na záver – musí ťa baviť robiť to pravidelne – môžeš mať najlepšie vybavenie a najlepšie tréningy s najlepším trénerom, ale ak nebudeš chodiť pravidelne, zlepšovať sa nebudeš. Aj preto veľmi dbáme na to, aby sa u nás cvičenci medzi sebou poznali, cítili sa v komunite dobre a tešili sa na tréningy ako na stretnutie s kamošmi a nie ako na “mordor, ktorý treba pretrpieť”. Tréneri vedú tréningy priateľsky a so zmyslom pre humor a všetci sa maximálne snažíme o to, aby ste sa u nás všetci cítili ako doma!

PREČO PRÁVE SOWA GYM

KOMUNITA
Super ľudia, ktorí spolu radi trénujú a poznajú sa. Nie sme veľké anonymné fitko.

TRÉNERI
Sme 5 kvalitní tréneri, ktorí na teba dohliadnu a usmernia ťa. Naša práca nás baví!

VYBAVENIE
U nás nájdeš všetko potrebné vybavenie na efektívny tréning. Kvalita namiesto kvantity.

PROGRES
Vďaka SOWA gymu naberieš silu, kondíciu a všestrannosť! Žiadne zázračné premeny, iba tvrdá práca ti zaručí výsledky!


Základné informácie

Aktivity a služby Efektívne skupinové tréningy prevažne s vlastnou hmotnosťou a voľnými váhami. Tréning je zameraný na rozvoj relatívnej sily, všestrannosti a kondície. Trvá 60 minút a je pod vedením jedného zo SOWA trénerov. Tréningy sú buď všestranné, zamerané na rovnomerný rozvoj pohybových zručností sily a kondície alebo špecifické na rast sily STRENGTH, kondície BEAST MODE, alebu budovanie základov BASICS.
Otváracie hodiny Každý pracovný deň sú tréningy o 6:30, 7:30 ráno a 18:00 a 19:00 večer. V ostatné časy je možné prísť na individuálne tréningy s trénerom.
Cenník 179 € 3-mesačný kurz BASIC, STRENGTH alebo BEAST MODE.
70 € plné mesačné členstvo - neobmedzené tréningy.
10 € jeden vstup.
25€ 1 individuálny tréning + podľa dohody a doby trvania.

Kontakt

Adresa Vajnorská 108    83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Telefón 0903 587 001
E-mail info@sowagym.com
Web https://sowagym.com/
GPS N 48.17591   E 17.14567

Komentáre

Žiadne komentáre

 
 
HodnotenieUpozornenie: Hodnotenie pridajte len v prípade, že ste toto športovisko už navštívili. Čím viac hviezdičiek označíte, tým lepšie hodnotenie športovisko získa.
Ak chcete pridať otázku, využite odkaz na diskusné fórum v dolnej časti stránky.
Podmienky
 
Vybavenosť
 
Prostredie
 
Personál
 
Cena
 
Komentár
    Pre overenie opíšte prosím kód z obrázku naľavo.
 
 
 
 

Aerobik, fitness

Diskusia
Fotky

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt