Športoviská

Najnovšie komentáre

Hodnotenie návštevníkov
 
4.8
Autor: Patrik
"Spokojnosť:)"
Hodnotenie návštevníkov
 
5.0
Autor: Patrik
"Perfektná hala s perfektnou vybavenosťou, personálom a všetkým čím má byť."
Hodnotenie návštevníkov
 
5.0
Autor: Michal
"Tato nova moderna hala poskytuje tak rekreacnym, vykonostnym ako i vrcholovym sportovcom (VK Chem..."
 
 

Aréna Poprad - Volejbal

Aréna Poprad - Volejbal
Aréna Poprad - Volejbal
Aréna Poprad - Volejbal

Moderná viacúčelová športová hala Aréna Poprad je situovaná na juhozápadnom okraji mesta Poprad v bízkosti sídliska Juh III.

Priestor pre rôzne športové sústredenia vo volejbale, basketbale, futsale, halovom futbale, hádzanej, úpolových a bojových športov (box, karate, džudo, taekwon-do...). Svojimi parametrami spĺňa normy a pravidlá pre usporiadanie majstrovských súťaží na národnej, európskej a svetovej úrovni v uvedených športoch.  

Hala umožňuje usporiadať kultúrne vystúpenia hudobných skupín a spevácke koncerty. Ale aj vystúpenia tanečných skupín, súborov rôzneho žánru.

Stavba viacúčelovej haly je situovaná na juhozápadnom okraji mesta Poprad, v blízkosti sídliska Juh III, na území vymedzenom cestou I/67 a miestnymi komunikáciami. Objekt je napojený na všetky inžinierske siete a má samostatnú trafostanicu. Kapacita parkoviska pre osobné automobily je 213 parkovacích miest, z čoho je 8 miest vyhradených pre zdravotne postihnutých.

Šatne a hygienické zariadenia sú delené zvlášť pre športovcov, trénerov i rozhodcov. V týchto priestoroch sa nachádza aj rehabilitačná časť s masážami, posilňovňou, suchou saunou a rehabilitačným bazénom (vírivkou).Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú kancelárske priestory a miestnosť pre tlačové konferencie. Súčasťou objektu je aj fitness centrum a reštaurácia s kuchyňou, ktoré sa nachádzajú na treťom podlaží.

V hale sú osadené dve časomiery - hlavná a pomocná, ktoré spĺňajú požiadavky pre všetky kolektívne halové športy na najvyššej úrovni.

Základné informácie

Aktivity a služby basketbal, futsal, volejbal, hádzaná, fitness, fit bar, suchá sauna, vírivka, šatne, športové a kultúrne podujatia, firemné akcie, výstavy, konferencie, reštaurácia, parkovisko
Otváracie hodiny denne od 10:00 do 23:00

Kontakt

Adresa Uherova    05801 Poprad
Telefón 052/7849511, 0910890242, 0910890243
E-mail arenapoprad@mail.t-com.sk
Web http://www.arenapoprad.sk
GPS N 49.046149   E 20.289664

Komentáre

Žiadne komentáre

 
 
HodnotenieUpozornenie: Hodnotenie pridajte len v prípade, že ste toto športovisko už navštívili. Čím viac hviezdičiek označíte, tým lepšie hodnotenie športovisko získa.
Ak chcete pridať otázku, využite odkaz na diskusné fórum v dolnej časti stránky.
Podmienky
 
Vybavenosť
 
Prostredie
 
Personál
 
Cena
 
Komentár
    Pre overenie opíšte prosím kód z obrázku naľavo.
 
 
 
 

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt