Športoviská

Najnovšie komentáre

Hodnotenie návštevníkov
 
4.4
Autor: Oldřich BAGAR
"Držím Vám palce, aby sa Vám darilo. Prostredie a podmienky sú vynikajúce, bezchybné zázemie, dúfa..."
Hodnotenie návštevníkov
 
4.8
Autor: Robin Hood
"Konecne zacina lukostrelba aj na slovensku zazivat renesanciu. Splnil sa mi detsky sen a v pritom..."
 
Ostatné športy Lukostreľba Lukostrelecký klub Elán Bernolákovo
 

Lukostrelecký klub Elán Bernolákovo

Lukostrelecký klub Elán Bernolákovo
Lukostrelecký klub Elán Bernolákovo
Lukostrelecký klub Elán Bernolákovo
Lukostrelecký klub Elán Bernolákovo
Lukostrelecký klub Elán Bernolákovo
Lukostrelecký klub Elán Bernolákovo
Lukostrelecký klub Elán Bernolákovo

Lukostrelecký klub Elán je klubom modernej olympijskej lukostreľby, 3D lukostreľby, streľby z kladkových lukov a streľby z kuší s pravidelnými tréningmi svojich členov.

 

Záujemcovia o pravidelnú aj príležitostnú lukostreľbu si môžu prísť zastrieľať na nové športoviská venované tomuto kráľovskému športu v Bernolákove pri Bratislave, priamo uprostred golfového areálu Black River Golf Resort. K dispozícii sú luky pre strelcov akýchkoľvek fyzických parametrov, pravákov aj pre ľavákov, športové luky, tradičné luky longbow, terčovnice, terče a na objednávku aj streľba na 3D makety zvierat v životnej veľkosti na exkluzívnom prírodnom 3D loveckom okruhu.

Členovia klubu Elán mávajú pravidelné tréningy 4x do týždňa a  zúčastňujú sa aj lukostreleckých súťaží organizovaných Slovenským lukostreleckým zväzom. Členskú základňu tohto klubu môžete prípadne rozšíriť aj Vy. Lukostreľba je totiž šport pre každého a v každom veku, vhodný na relax aj športové súťažné vyžitie.  Tešíme sa na Vás.

Ak potrebujete zorganizovať netradičnú firemné akciu, teambuilding, alebo iný športový event, radi pre Vás a Vašu firmu  profesionálne takúto akciu komplexne zabezpečíme.  Máme v ponuke  aj ďalšie aktivity ako sú military paintball, streľbu z kuší, streľbu z airsoftových zbraní, vzduchoviek, hod oštepom a zábavné aktivity ako zápasy sumo, gladiátori, bungee running, beh v trojnohaviciach, baseballový trenažér a ďalšie.  Pri všetkých aktivitách sú prítomní skúsení inštruktori, ktorí dbajú na bezpečnosť i zábavu účastníkov. V prípade záujmu zabezpečíme i ubytovanie a catering, prípadne ďalšie sprievodné aktivity.

Firemné akcie, teambuilding, športové eventy: www.havefun.sk

 

Základné informácie

Aktivity a služby lukostreľba, lukostrelecký výcvik, streľba z kuší, paintball, firemné akcie, teambuilding, športové eventy
Otváracie hodiny Lukostreľba, kuše, 3D lukostreľba

Tieto aktivity sú NA OBJEDNÁVKU v týchto časoch od Apríla do Októbra, alebo po predchádzajúcej vzájomnej dohode. Firemné akcie Vám vieme usporiadať hocikedy na objednávku aj mimo týchto otváracích hodín (kontaktujte nás na www.HaveFun.sk):

pondelok 17,30 – 19,30 Bernolákovo
utorok (firemné akcie na objednávku)
streda 17,30 – 19,30 Bernolákovo
štvrtok (firemné akcie na objednávku)
piatok 17,30 - 19,30 Bernolákovo
sobota 10,00 – 19,30 Bernolákovo
nedeľa 10,00 – 19,30 Bernolákovo
Cenník Strieľanie s vlastným lukom a výstrojom v areáli /2 hod/: 8 € (10 € luky nad 50 lbs), deti do 12 rokov 7 € /prenájom terčovnice a terča pre reflexné luky, longbow/ Strieľanie s vlastným kladkovým lukom a výstrojom /2 hod/: 10 €/ (12 € je pre luk nad 61+ libier/ /prenájom terčovnice a terča pre kladkové luky do 60 libier / Strieľanie so zapožičaným olympijským lukom - zapožičanie luku a výbavy /2 hod/: 16 € (deti do 12 rokov 12 €/ osobu) /luk, šípy, chrániče, terč a terčovnica/ Strieľanie so zapožičaným kladkovým lukom s inštruktorom - zapožičanie kladkového luku a výbavy (2 hod) + inštruktor /1 hod/: 49 € /inštruktor, kladkový luk, šípy, chrániče, terč a terčovnica/ Osobná inštruktáž základných techník lukostreľby odborným inštruktorom lukostreľby, bez prenájmu strelnice a streleckých potrieb (tie sú uvedené vyššie). 1 osoba 1 hod 28 € 2 osoby 1 hod 32 € 3 osoby 1 hod 36 € 4 osoby 1 hod 39 € V lukostreleckom areáli si môžete zastrielať aj z kuší, ktoré Vám radi zapožičiame. V ponuke máme niekoľko typov. Cena od 15 Eur a vyššie (záleží od vybratého typu) na 1,5 hod. prenájmu. V ponuke nájdete tieto: Reflexná lovecká kuša EXCALIBUR APEX (90 lbs) , Kladková kuša SKORPION (185 lbs) 320 fps, Reflexná výkonná lovecká kuša EXCALIBUR EXOCET 200 lbs 330 fps, Kladková výkonná lovecká kuša BOWTECH STRYKER 350 fps, Kladková superkuša PSE TAC 15i, 400 fps - jedna z najrýchlejších kuší na svete. Strieľanie z vlastnej kuše /1,5 hod/: 10 € ( 12 € pre kušu nad 176 libier) /prenájom terčovnice a terča/ Superbalíček lukov a kuší /trvanie cca od 2 do 2,5 hod/: od 89 € (možné aj v hale) Superbalíček všetkých typov lukov /trvanie cca do 2 hod/: od 69 € (možné aj v hale) Ak máte záujem stať sa členom lukostreleckého klubu ELÁN, členské poplatky sú následovné: * Členský poplatok na 1 mesiac – 50 Eur. Možnosť prísť 2 x týždenne počas pravidelných tréningov (pond-str-pia). Táto forma je vhodná pre tých, ktorí si to u nás chcú vyskúšať na skúšobné obdobie 1 mesiac. * Členský poplatok na 3 mesiace – 150 Eur. Pre dospelých a juniorov od 12 r. /reflexný luk, tradičný luk/ * Členský poplatok na 3 mesiace – 120 Eur. Pre deti od 9 do 11 r. (vrátane) * Členský poplatok na 3 mesiace – 180 Eur. Pre juniorov a dospelých /kladkový luk/

Kontakt

Adresa Bernolákovo - Black River Golf Resort
Telefón 0910 90 90 88
E-mail kontakt@havefun.sk
Web http://www.strelba.sk
GPS N 48.201044   E 17.287972

Komentáre

Priemerné hodnotenie od 2 návštevníkov

Celkové hodnotenie: 
 
4.6
Podmienky:
 
5.0   (2)
Vybavenosť:
 
4.5   (2)
Prostredie:
 
5.0   (2)
Personál:
 
4.5   (2)
Cena:
 
4.0   (2)
 
HodnotenieUpozornenie: Hodnotenie pridajte len v prípade, že ste toto športovisko už navštívili. Čím viac hviezdičiek označíte, tým lepšie hodnotenie športovisko získa.
Ak chcete pridať otázku, využite odkaz na diskusné fórum v dolnej časti stránky.
Podmienky
 
Vybavenosť
 
Prostredie
 
Personál
 
Cena
 
Komentár
    Pre overenie opíšte prosím kód z obrázku naľavo.
 
 

Konečne niečo pre mládež

Celkové hodnotenie: 
 
4.4
Podmienky:
 
5.0
Vybavenosť:
 
4.0
Prostredie:
 
5.0
Personál:
 
4.0
Cena:
 
4.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Oldřich BAGAR
18. jún 2010
Reakcie (0)
Nahlásiť nevhodný komentár
 
Pre 2 z 2 ľudí je tento komentár užitočný

Držím Vám palce, aby sa Vám darilo. Prostredie a podmienky sú vynikajúce, bezchybné zázemie, dúfam, že aj s možnosťou, ubytovania predurčuje nie len na komerčnú lukostreľbu, ale aj na súťaže organizované Slovenským lukostreleckým zväzom - okrem 3D aj v terénnej, možnosti sú aj na terčovú. Teším sa na usporiadanie Majstrovstiev Slovenska v terénnej lukostreľbe v týchto podmienkach, pretože strelcov je najviac v Západoslovenskom kraji a podobné podmienky nemá žiadny klub, oddiel.

 

Moderna lukostrelba

Celkové hodnotenie: 
 
4.8
Podmienky:
 
5.0
Vybavenosť:
 
5.0
Prostredie:
 
5.0
Personál:
 
5.0
Cena:
 
4.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Robin Hood
28. apríl 2008
Reakcie (0)
Nahlásiť nevhodný komentár
 
Pre 3 z 5 ľudí je tento komentár užitočný

Konecne zacina lukostrelba aj na slovensku zazivat renesanciu. Splnil sa mi detsky sen a v pritomnosti instruktora-trenera som sa naucil zakladom techniky modernej lukostrelby. Kto nevyskusa, neuveri, ale po hodine som uz vedel trafit do cierneho. Celkom ma to chytilo a asi sa stanem clenom tohto klubu. Robin Hood.

 
 
 
 

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt