Komentár - detail

Jazdecký klub Limit, Bratislava

Mne aj mojmu konikovi sa tam páči :)

Celkové hodnotenie: 

5.0
Podmienky:

5.0
Vybavenosť:

5.0
Prostredie:

5.0
Personál:

5.0
Cena:

5.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Adriánuška
11. február 2012
Nahlásiť nevhodný komentár

Pre 11 z 11 ľudí je tento komentár užitočný

Klub odporúčam. Mam tam od Vianoc ustajneného konika (je oňho skvele postarané čo sa týka krmenia, hnojenia, pristupu k vode aj počas mojej neprítomnosti napr. dovolenky sa na to 100% môžem spolahnúť) a predtým som tam chodila do klubu. Problémy s ochrancami zvierat sme my nikdy nemali (mal ich susedny klub Andyho Bugára) Zmluvu k ustajneniu mám. Trénerka pokial viem nema 11 rokov a je skvelá. A aj tak podla môjho skromneho názoru maju dospelí ludia problem skôr s tým, že dieťa tomu rozumie viac ako oni :)Trenerka zvyčajne kričí preto aby ju jazdec napr. v cvale počul. Stajník mal práve vtedy dovolenku lebo boli prázdniny a chcel využiť to, že sa o kone bude mať kto postarať. Na dvojhodinovych vychadzkach sa aj klusa aj cvala ak jazdec vie klusat aj cvalat ...neklusáme na vychadzkach s exotmi ktorí raz sedeli na koni alebo to videli v telke. Mám koňa ktorý váži 600kg a jeho "rozhegané" dvierka o ktore sa stale zavažuje keď sa ide kŕmiť sú stále funkčné :) Myslím že by som hocijakej 15 ročnej babe z klubu zverila starostlivosť o svojho koňa, lebo vyšpárať kopytá, očistiť, povodiť, vylonžovat zvládne aj mladšie dieťa a nič iné by som ako majitel kona nemala žiadať (prečo by sa mi mali cudzí ludia starat o koňa) A podotýkam, že stajník, vedúdi klubu a trénerka nie sú deti. Neviem či dotyčná pani čakala že za 200 eur mesačne bude mať k dispozícii personál ktorý bude skákať okolo jej koňa od rána do večera... K tomu že kone sú chudé ....no máme dva "chudé koníky", ktoré majú nad 22 rokov a zdravotné problémy. Môjmu koňovi ( aj zopár ďalším - že Dallasko) doporučil pán veterinár diétu :) To je môj názor na JK Limit :)

1-2 z 2
Zoradenie 

12. február 2012
Nahlásiť tento komentár
https://plus.google.com/photos/109116404283698387664/albums?banner=pwa&gpsrc=pwrd1#photos/109116404283698387664/albums
niektore fotky z nasho klubu ä nech si kazdy spravi obraz sam ci su nase kone chude a tak :)
dalsie fotky si kludne mozte pozriet na mojom facebookovom profile ( Adika Bobby Dustinova)

13. február 2012
Nahlásiť tento komentár
Moja skusenost s vychadzkou je taka, ze ked som zacala klusat (pretoze to viem a mam odjazdene hodiny), bolo mi povedane, ze nech neklusam, tiez dalsi dvaja ludia co boli so mnou na vychadzke chceli klusat a nemohli...

1-2 z 2

Šport v meste

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Registrácia | Pravidlá | Otázky a odpovede | Fórum | Archív | Reklama | Kontakt