Komentár - detail

Super kúpalisko

Celkové hodnotenie: 

4.2
Podmienky:

5.0
Vybavenosť:

3.0
Prostredie:

3.0
Personál:

5.0
Cena:

5.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: monica gazpio
22. august 2009
Nahlásiť nevhodný komentár

Pre 7 z 9 ľudí je tento komentár užitočný

Výborne sa tam dalo zaplávať. Teplá voda aj v plaveckom bazéne. Šatne sú skvelé, mohla som si tam odložiť veci, avšak na sprchách mi vadilo, že tiekla zimná voda aj z červeného kohútika. WC niekedy nesplachovali, ale dalo sa. Okolie je celkom pekné, len škoda, že je to tak ďaleko od Prešova. Možnosti parkovania sú OK. Vo vnútornej strane som nebola, lebo tam som nemala zaplatené, ale zvonka tá budova vyzerala veľmi pekne. Je pravdepodobne zrekonštruovaná. Personál bol ochotný. Cena nie je najnižšia, ale v porovnaní s Aquacity je asi o polovicu nižšia. Je síce pravda, že tam nie sú tobogány, ale vzhľadom na to, že všade je termálna voda, tak tá cena je oproti Popradu super. Ak sa budete rozhodovať medzi Aquacity a Vrbovom, tak jednoznačne odporúčam Vrbov. Je to super kúpalisko.

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt