Komentár - detail

Fitnesscentrum FIT UP! Bratislava - Petržalka

DOBRE CITAJTE ZMLUVU PRED PODPISANI !!!!

Celkové hodnotenie: 

3.8
Podmienky:

3.0
Vybavenosť:

4.0
Prostredie:

4.0
Personál:

3.0
Cena:

5.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: madzo
11. máj 2016
Nahlásiť nevhodný komentár

Pre 4 z 4 ľudí je tento komentár užitočný

Pri podpise zmluvy mi bolo povedane ze sa zavazujem na rok. Nechcelo sa mi ju citat, tak teraz platim 8 mesiacov bez jednej navstevy. Nevedel som, ze viazanost sa automaticky predlzuje na dalsich 6 mesiacov, ak nedam vypoved zmluvy 2 mesiace pred skoncenim viazanosti. Klobuk dole, chlapci nielen ukradli nouhau ale si to dobre poistili aby ovce platili. NIKDY VIAC!!! Je to jedna neseriozna firma. S Golemom a inymi klubmi nikdy takyto problem nebol. Fitka navstevujem v Ba vyse 10 rokov.
Tak si to dobre precitajte a zvazte ci ste ochotny podpisat zmluvu, kde sa po vas len pozaduje a vyhradzuje si prava a vy len platte a ak nie budete perzekuovany.
Prestahoval som sa a pri dome mam fitkokusok peso a nebudem chodit 12 km. Pride mi to dost limitujuce taketo zmluvne podmienky a hranicia s dobrymi mravmi mimo ineho.

Pozitiva nove, velke, klima,

Negativa zmluva, spinave sprchy, funkcne 2 zo 6, vdaka nizkej cene preplnene, treba cakat na stroje otras.

Dufam, ze to pomoze inym ludom nenehat sa upisat diablovi.

Šport v meste

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Registrácia | Pravidlá | Otázky a odpovede | Fórum | Archív | Reklama | Kontakt