Športoviská

Najnovšie komentáre

Hodnotenie návštevníkov
 
1.0
Autor: Marta
"bazén je kvôli čerpaniu eurofondov na rekonštrukciu zatvorený pre verejnosť. Prístup majú len ško..."
Hodnotenie návštevníkov
 
4.4
Autor: Marta
"jediný plavecky bazén v PO sprístupnený pre verejnosť. Primeraná cena, milí personál a vkusná rek..."
Hodnotenie návštevníkov
 
4.4
Autor: Dávid
"Celkom dobrá plaváreň cena veľmi dobrá . Personál vysoko kvalitný a príjem prostredie , ale ďale..."
 
 

AquaCity Poprad

AquaCity Poprad
AquaCity Poprad
AquaCity Poprad
AquaCity Poprad
AquaCity Poprad
AquaCity Poprad
AquaCity Poprad
AquaCity Poprad
AquaCity Poprad

AquaCity Poprad je svetom zábavy, relaxu a oddychu, ktorý vám poskytne viac než len oddych a relax pri vode. Súčasťou Aquaparku je 13 vonkajších a vnútorných bazénov s termálnou vodou s teplotou 28°C – 38°C, tobogany a viac ako 350 vodných atrakcií.

Voda v AquaCity pochádza z prírodného podzemného zdroja a privádza sa do areálu. Technologickým procesom sa z teploty 50°C ochladzuje na 36 až 38°C. Bazény majú antikorový povrch, aby sa minimalizovala potreba používania chlóru.  Na jej dezinfekciu sa využíva UV žiarenie, čím je šetrná k pokožke i k očiam. Voda v termálnych bazénoch pramení z hĺbky 1300m a obsahuje viac ako 20 rôznych minerálov priaznivo pôsobiacich na zdravie človeka. Pomáha pri problémoch s pohybovým a dýchacím ústrojenstvom, krvnému obehu, nervovej sústave a má aj priaznivé kozmetické účinky.

AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet pod Vysokými Tatrami
 13 vonkajších a vnútorných termálnych a relaxačných bazénov
 350 vodných atrakcií (masážne trysky, vírivky, perličky, vodné hríby)
 3 vonkajšie termálne bazény (28°- 38°C)s vírivkami a vodnými atrakciami (plavecký, sedací a relaxačný)
 vnútorné relaxačné bazény Blue Sapphire s chromoterapiou a večernou 3D Laser show
 vnútorné luxusné bazény Blue Diamond s nápojovými barmi
 detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov (bazén so slanou vodou, stroskotanou loďou, šmýkačkami a atrakciami, vírivka pre dospelých, terárium s leguánmi)
 50m plavecký bazén a parná sauna

SEDACÍ BAZÉN
Vonkajší termálny bazén / celoročný • Teplota: 38°C • Hĺbka: 1,2m • Rozmery: 14x7m
Vo vonkajšom sedacom termálnom bazéne sa môžete dokonale uvoľniť a oddýchnuť si. Najteplejší bazén v Aquaparku AquaCity Poprad s teplotou 38°C a hĺbkou 1,2m s masážnymi tryskami a vzduchovými perličkami na sedadlách, je ideálnym miestom na príjemnú relaxáciu v termálnej vode. Pocítite blahodarné účinky krištáľovo čistej termálnej vody s obsahom viac ako 20 rôznych minerálnych látok.

RELAXAČNÝ BAZÉN
Vonkajší termálny bazén / celoročný • Teplota: 33° – 35° C  • Hĺbka: 1,2m • Rozmery: 25x17m
V relaxačnom termálnom bazéne nájdete vzduchové podvodné masážne ležadlá s vodnými perličkami, masážne trysky, vodné hríby, chrliče, dnový výron alebo hojdací zvon. Ideálne miesto na dokonalú relaxáciu, regeneráciu a uvoľnenie vášho tela po náročnom dni.

PLAVECKÝ BAZÉN
Vonkajší termálny bazén / celoročný • Teplota: 33°C  • Hĺbka: 1,5m • Rozmery: 32x15m
Zaplávajte so vo vonkajšom rekondičnom plaveckom termálnom bazéne s dĺžkou 33m, ktorý je vhodným miestom pre vášnivých športovcov a aktívnych plavcov. Doprajte si aktívny športový oddych.

MAYSKÁ PYRAMÍDA
Vonkajší ohrievaný bazén / letná prevádzka • Teplota: 33° – 35°C  • Hĺbka: 1,2m • Rozmery: 25x45m
Počas letnej sezóny (od 1.7. – 31.8.) si môžete vyskúšať pyramídu vodnej zábavy s atrakciami pre deti a dospelých. Mayská pyramída má 3 nerezové bazény, šmýkačky a veľa vodných atrakcií ako sú divoká rieka, vodný hríb, vodný ježko a vodné chrliče. Bazény s hĺbkou 1 – 1,2m a teplotou vody do 30°C sú vhodné pre deti, ale aj dospelých. Na 20m vysokej Mayskej pyramíde si môžete vyskúšať rodinnú šmýkačku,  alebo si zasúťažiť na dvoch rýchlych a strmších kamikadze šmýkačkách, prípadne zajazdiť na raftovacom tobogane. Prežite nezabudnuteľný deň plný zážitkov a dobrodružstiev s vašou rodinou a objavte atraktívne miesto pre zábavu, oddych a relax.

PLAVECKÝ 50M BAZÉN
Vnútorný ohrievaný bazén / celoročný • Teplota: 26 – 28°C • Hĺbka: 1,2 – 1,8m  • Rozmery: 50x21m
AquaCity Poprad je jediné stredisko s hotelmi a 50m krytým plaveckým bazénom pod jednou strechou. Miesto pre športové výkony, ale aj vytúžený relax, je ako stvorené pre ľudí, ktorí milujú plávanie. Plavci majú k dispozícii 8 plaveckých dráh, ktoré je možné využívať počas celého týždňa. Ak potrebujete ešte viac rozprúdiť krvný obeh, máte k dispozícii parnú saunu s vysokou vlhkosťou, kde sa vaše telo zbaví škodlivých látok a zrelaxuje. Zlepšite si tak svoju kondíciu a posilnite vitalitu a zdravie. 
Bazén spĺňa požiadavky na organizáciu tréningových kempov, športových sústredení, ale aj  športových podujatí v plávaní.

BAZÉNY BLUE SAPPHIRE
Vnútorný termálny bazén / celoročný • Teplota: 30°a 35°C • Hĺbka: 1,2m • Rozmery: 26x22m
Hlavnou atrakciou v aquaparku sú kryté relaxačné bazény s teplotou vody 30 – 35°C, ktoré ponúkajú celú škálu vodných a vzduchových masáží, vodných perličkových ležadiel a sedadiel, vodné clony a trysky, špeciálne svetlá pre chromoterapiu – liečbu svetlom, zariadenie na umelé vlnobitie a ďalšie atrakcie. Bazény sú k dispozícii dva – vonkajší bazén so štyrmi samostatnými zálivmi poskytuje relaxáciu v 35 stupňovej vode, vnútorný bazén je ochladzovací s teplotou vody 30°C, vodnými stenami a zariadením na umelé vlnobitie.

Priestor bazénov Blue Sapphire je vybavený laserovou show, projekciou na 9m vysokú vodnú stenu a priestorovým audio systémom. Multimediálna laserová show v bazénoch Blue Sapphire každý večer prinesie skvelú atmosféru. Zážitok, ktorý vo vás vyvolá tento zvuk a obraz je nezabudnuteľný. Laserová show v AquaCity je ukážkou možností využitia technologicky najvyspelejších laserových projektorov.

BAZÉNY BLUE DIAMOND
Vnútorné termálne bazény / celoročné • Teplota: 34°C • Hĺbka: 1,2m • Rozmery: 16x6m
Luxusné termálne bazény s množstvom vodných atrakcií, víriviek, masážnych trysiek a vodných prúdov sú miestom pre dokonalý relax.
BLUE DIAMOND I.
Vďaka komfortnej atmosfére, s magickými podvodnými svetlami a horúcej termálnej vode je bazén Blue Diamond, ideálnym miestom aj pre najmenšie deti a dospelých. Nápojový bar pri bazéne s terasou vytvárajú komfortnú atmosféru pre tých, ktorí sa chcú stretnúť, porozprávať, oddýchnuť si, alebo si dať osviežujúci drink.
BLUE DIAMOND II.
Exkluzívny termálny bazén Blue Diamond II s nápojovým barom priamo vo vode ponúka očakávaný luxus. Môžete si vychutnať bohatú ponuku miešaných nápojov a relaxovať na barových stoličkách v bazéne. Užívajte si príjemné chvíľky s vašou rodinou. Bazény Blue Diamond sú vhodným miestom na usporiadanie akejkoľvek spoločenskej aj kongresovej akcie. Priestor môže byť prenajatý firmami alebo organizátormi konferencií, ktorí chcú zažiť naozaj osobitný večierok alebo firemnú párty.

DETSKÝ BAZÉN TREASURE ISLAND – OSTROV POKLADOV
Vnútorný ohrievaný bazén so slanou vodou / celoročný • Teplota: 34°C • Hĺbka: 0,9m  • Rozmery: 12x6m
V mori zábavy pod Tatrami sme pre všetky deti pripravili detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov, v štýle exotického zálivu, v ktorom nechýba stroskotaná loď so šmýkačkou a vodnými atrakciami. Všetky deti majú možnosť prežiť pocit plavby na historickej lodi, kúpať sa v slanej vode,  alebo si vychutnať množstvo zábavných animačných programov.  Detský svet s oddychovou terasou Summer Lounge a vírivkou pre dospelých, je so svojimi atrakciami vhodný pre celú rodinu. Na ostrove pokladov čakajú na deti aj rozprávkové živé rybičky Nemo v aquáriu a maskoti Treasure Island, dvaja živý leguáni v teráriu zo súostrovia Galapágy Hugo a Boss, ktorí sú ochrancami celého ostrova.

FUN KIDS ZÓNA
Detské vonkajšie nafukovacie bazény / letná prevádzka • Teplota: 34°C • Hĺbka: 0,6m  • Rozmery: 35m

Počas letnej sezóny sa zabavíte na FUN KIDS zóne vo vonkajšom areáli. Nájdete tam 35 metrový nafukovací pirátsky vodný park, skákacie hrady, trampolíny, ihrisko s preliezkami, vláčikom a hojdačkami. Skutočný dovolenkový relax pod Vysokými Tatrami si môžete dopriať na piesočnej pláži s morským pieskom, lehátkami, slnečníkmi a plážovým barom s exotickou hudbou a nápojmi..

DETSKÝ LETNÝ BAZÉN
Detský vonkajší bazén / letná prevádzka • Teplota: 30°C • Hĺbka: 0,4m  • Rozmery: 12,5 x 12,5m
Pre najmenších návštevníkom máme počas letnej sezóny k dispozícii vonkajší detský bazén s vodnými šmykľavkami. Výška vody 0,4m a teplota vody 30° C zaistí bezpečné kúpanie detí predškolského veku.

ANIMAČNÝ PROGRAM
Spestrením vášho pobytu v AquaCity Poprad budú určite aj zábavné animačné programy pre deti a dospelých počas víkendov a v letnej sezóne každý deň. Profesionálny team animátorov pre vás pripravil detské súťaže a párty, diskotéky s rozprávkovými maskotmi, facepainting – maľovanie na tvár, balónovú show, tanečný alebo fit aquaaerobic, súťaže a aktivity pre dospelých.

WELLNESS CENTRUM – FIRE & WATER WELLNESS & SPA
Na ploche viac ako 1590 m2 nájdete vitálny svet plný kontrastov v znamení živlov ohňa a vody. Tieto živly sú symbolom wellness centra rozdeleného na privátnu a party zónu, v ktorých nájdete rôzne druhy sáun a inhalačných miestností, ceremoniálnu saunu, privátnu zónu, odpočivárne a unikátny 14 m Wellness bar s ponukou smoothie, ovocných štiav, miešaných nápojov a wellness drinkov.
 najväčšie dvojpodlažné wellness centrum na Slovensku 1590 m2
 Vitálny svet plný kontrastov v znamení živlov ohňa a vody rozdelený na privátnu a párty zónu
 relaxačný bazén, vírivky, 8 sáun a inhalácii (ceremoniálna sauna, parná, soľná, mentolová, suchá, infra sauna)
 ľadová jaskyňa, oddychové a párty miestnosti
 14m wellness bar s trendovou ponukou koktailov
 relaxačné masáže a spa procedúry, solárium, thajské masáže

SAUNOVÉ SHOW
Vo wellness centre Fire & Water Wellness & Spa vám ponúkame špeciálne zážitky v saunách – saunové ceremoniály, saunové rituály a peelingy. Saunovanie bude pre vás oveľa intenzívnejšie a zaujímavejšie vďaka našim sauna masterom. Sauna master špeciálnou technikou vírenia vzduchu v saune, polievaním kameňom vonnými esenciami zvyšuje pocitovú teplotu a vnesie do vášho pobytu v saune nový zážitok.  Doprajte si výnimočný wellness a skvelú zábavu pri rôznych druhoch tematických saunových show, ktoré sprevádza príjemná vôňa, hudba, osvetlenie a príbeh

Základné informácie

Kategória AquaparkyTermálne kúpaliskáKryté plavárneLetné kúpaliská
Aktivity a služby plávanie, termálne bazény, tobogány, vitálny svet, sauny, masáže, skrinky, stravovanie, ubytovanie, parkovanie
Otváracie hodiny aktuálne otváracie hodiny
Cenník aktuálny cenník

Kontakt

Adresa Športová 1397/1    05801 Poprad
Telefón 052/7851111
E-mail info@aquacity.sk
Web https://aquacity.sk
GPS N 49.060401   E 20.307323

Komentáre

Zobraziť všetky komentáre »

Priemerné hodnotenie od 40 návštevníkov

Celkové hodnotenie: 
 
4.2
Podmienky:
 
4.4   (40)
Vybavenosť:
 
4.6   (40)
Prostredie:
 
4.6   (40)
Personál:
 
4.1   (40)
Cena:
 
3.4   (40)
 
HodnotenieUpozornenie: Hodnotenie pridajte len v prípade, že ste toto športovisko už navštívili. Čím viac hviezdičiek označíte, tým lepšie hodnotenie športovisko získa.
Ak chcete pridať otázku, využite odkaz na diskusné fórum v dolnej časti stránky.
Podmienky
 
Vybavenosť
 
Prostredie
 
Personál
 
Cena
 
Komentár
    Pre overenie opíšte prosím kód z obrázku naľavo.
 
 

TOP na Slovensku

Celkové hodnotenie: 
 
4.8
Podmienky:
 
5.0
Vybavenosť:
 
5.0
Prostredie:
 
5.0
Personál:
 
5.0
Cena:
 
4.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Katka
24. august 2016
Reakcie (0)
Nahlásiť nevhodný komentár
 
Pre 0 z 0 ľudí je tento komentár užitočný

Pre človeka ako ja, ktorý športuje, cestuje a má rád kvalitné veci je AquaCity top. Pretože - 50 m bazén s parnou saunou a fitkom v CENE!!! a k tomu kryoterapia...keď je viac peňazí tak top wellness, proste pre regeneráciu aj šport nemá na Slovensku toto zariadenie konkurenciu, ak nie aj ďalej. A cena za fitko so saunou a bazénom je za toto celé smiešna. Vital - myslím, že normálne porovnateľné ceny s inými wellness, žiadny extrém, primerané.

 

áno

Celkové hodnotenie: 
 
5.0
Podmienky:
 
5.0
Vybavenosť:
 
5.0
Prostredie:
 
5.0
Personál:
 
5.0
Cena:
 
5.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Mario Chrastecky
16. júl 2016
Reakcie (0)
Nahlásiť nevhodný komentár
 
Pre 0 z 0 ľudí je tento komentár užitočný

pre mna skvelý oddych. spokojný so službami, kvalitou aj čistotou.

 

wow

Celkové hodnotenie: 
 
5.0
Podmienky:
 
5.0
Vybavenosť:
 
5.0
Prostredie:
 
5.0
Personál:
 
5.0
Cena:
 
5.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Abdel Kader
14. júl 2016
Reakcie (0)
Nahlásiť nevhodný komentár
 
Pre 1 z 1 ľudí je tento komentár užitočný

boli sme s partiou a boli sme nadšení. komu sa nepáčia ceny, nech sa ide okúpať do potoka s dalšími neprisposobivými občanmi.

 

Pozor na úraz!

Celkové hodnotenie: 
 
3.6
Podmienky:
 
4.0
Vybavenosť:
 
4.0
Prostredie:
 
4.0
Personál:
 
3.0
Cena:
 
3.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: Marián Fabka
07. apríl 2015
Reakcie (0)
Nahlásiť nevhodný komentár
 
Pre 1 z 1 ľudí je tento komentár užitočný

Milí návštevníci,dajte si pozor na prípadný úraz v AGUACITY Poprad,najmä neopúšťajte turniket,lebo manager Vám povie,že sa Vám to stalo niekde inde,aj keď odchádzate s mokrými plavkami a vlasmi.Ako sa to stalo mne 6.4.2015 okolo 16 hodiny.Šmyklo sa mi v bufete na mokrej podlahe a výsledkom je vykĺbený malíček na ruke.

 

cena

Celkové hodnotenie: 
 
3.2
Podmienky:
 
1.0
Vybavenosť:
 
5.0
Prostredie:
 
4.0
Personál:
 
5.0
Cena:
 
1.0
Bol pre vás tento komentár užitočný?
Áno Nie
Autor: j u r i k 2 3
04. november 2013
Reakcie (0)
Nahlásiť nevhodný komentár
 
Pre 2 z 2 ľudí je tento komentár užitočný

super bazény,ale stašne drahé


jurik23

 
 
Zobraziť všetky komentáre »
 
 

Vodný šport

Kanoistika
Diskusia
Fotky

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt