Športoviská

Najnovšie komentáre

Hodnotenie návštevníkov
 
4.6
Autor: liliana
"Koľko stojí krúžok? "
Hodnotenie návštevníkov
 
4.6
Autor: Terézia
"Chcem sa opýtať či sa v tomto jazdeckom areáli organizuje jazdecký krúžok pre deti. Terézia "
Hodnotenie návštevníkov
 
4.8
Autor: Daniela Sucha
"niet čo dodať , je to BOMBA:-))) Príjemný ĽUDIA, samozrejme aj pán MAJITEĽ.Som rada ich spoločnos..."
Hodnotenie návštevníkov
 
5.0
Autor: Jaro Koren
"Boli sme tam autom s dcérou v jednu slnečnú jesennú sobotu 2010. Venoval sa nám majiteľ pán Čajka..."
Hodnotenie návštevníkov
 
5.0
Autor: Nedoroscikova Janka
"Stravili sme na čajke krasnu dovolenku,mame vela peknych zazitkov,odporucam kazdemu je to balzam ..."
 
Jazdectvo Prešovský kraj Hipotur - Ján Gallo, Mengusovce
 

Hipotur - Ján Gallo, Mengusovce

Hipotur - Ján Gallo, Mengusovce
Hipotur - Ján Gallo, Mengusovce
Hipotur - Ján Gallo, Mengusovce
Spolu s našimi koníkmi Vás pozývame okúsiť trochu romantiky a dobrodružstva v prostredí Vysokých a Nízkych Tatier. Ponúkame Vám širokú škálu služieb, počnúc klasickými prechádzkami v sedle, cez jazdy v pohodlných kočiaroch až po náročné túry vo vysokohorskom prostredí, či atraktívny skijöring.

Prechádzky v sedle s doprovodom. Jedna z najpopulárnejších služieb, vhodná najmä pre začiatočníkov a rodiny s deťmi. Najlepšia možnosť ako začať s jazdením.
 
Tí, čo sa radi vozia, iste ocenia prechádzky v pohodlnom kočiari. Previesť sa môžete po katastri obce Mengusovce, alebo po cestách známeho tatranského centra - Štrbského Plesa. K dispozícii sú tri kočiare.

Zimnou obdobou jázd v kočiaroch sú prechádzky na saniach. Okrem mengusovského katastra a Štrbského Plesa sa môžete vyviesť na Popradské Pleso, kde sa príjemne zohrejete s možnostou občerstviť sa a najesť.
 
V krytom Hipobuse sa spolu s priateľmi môžete odviesť na piknik v prírode, zaspievať si a určite nezmoknete. Hipobus sa dá použiť napr. i na odvoz svadobných hostí. sa spolu s priateľmi môžete odviesť na piknik v prírode, zaspievať si a určite nezmoknete. Hipobus sa dá použiť napr. i na odvoz svadobných hostí.

Ak chcete vychutnať dynamiku konského cvalu stojac na lyžiach, ponúkame Vám severskú špecialitu - Skijöring. Jednoducho sa chytíte lana a spoznáte, akú rýchlosť vie vyvinúť kôn. Túto službu poskytujeme iba v katastri obce Mengusovce. Max. počet osôb je 2. V cene nie je zahrnuté prípadné zapožičanie lyžiarskej výstroje.

Potulky tatranskou prírodou si môžete vychutnať v sedle našich koní, ktoré sú vo vytrvalostnom jazdení najlepšie na Slovensku. Kratšie trasy sú orientované na kataster obce Mengusovce, celodenné výlety vedú k rôznym zaujímavým cieľom v okolí. (Važecká jaskyňa, salaš, vodopád ...). Skúsení jazdci si môžu trúfnuť i na výlet do vysokohorského prostredia Vysokých Tatier - o zážitky nebude núdza. Max. počet ôsob: 8.

Tí, čo sa nechcú posadiť do sedla, no radi by zažili vzrušujúcu adrenalínovú jazdu, iste ocenia výlety na terénnom koči (tzv. bugina). K dispozícii je jeden terénny kočiar pre 3, max. pre 4 ľudí.

Základné informácie

Aktivity a služby jazdectvo, prechádzky v sedle s doprovodom, prechádzky v kočiari, prechádzky na saniach, Skijöring, výlety na terénnom koči

Kontakt

Adresa č. 107    05936 Mengusovce
Telefón 052/7754941
E-mail info@hipotur.sk
Internet http://www.hipotur.sk
GPS N 49.075575   E 20.14336

Komentáre

Žiadne komentáre

 
 
HodnotenieUpozornenie: Hodnotenie pridajte len v prípade, že ste toto športovisko už navštívili. Čím viac hviezdičiek označíte, tým lepšie hodnotenie športovisko získa.
Ak chcete pridať otázku, využite odkaz na diskusné fórum v dolnej časti stránky.
Podmienky
 
Vybavenosť
 
Prostredie
 
Personál
 
Cena
 
Komentár
    Pre overenie opíšte prosím kód z obrázku naľavo.
 
 
 
 

Šport v meste

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Registrácia | Pravidlá | Otázky a odpovede | Fórum | Archív | Reklama | Kontakt