Športoviská

Najnovšie komentáre

Hodnotenie návštevníkov
 
4.2
Autor: Bodybuilder
"Musim povedat, ze to je jedna z najlepsich posilovni, v akych som doteraz cvicil, a v Poprade jed..."
Hodnotenie návštevníkov
 
5.0
Autor: Patrik
"Jednoznačne najlepšie fitko v Poprade,čisté sprchy žiaden smrad v šatni 4 sprchy plus jedna XXL v..."
Hodnotenie návštevníkov
 
5.0
Autor: marek stefancik
"Len tak ďalej slyaci"
 
Aerobik, fitness Prešovský kraj Fitness centrum City Gym Prešov
 

Fitness centrum City Gym Prešov

Fitness centrum City Gym Prešov
Fitness centrum City Gym Prešov
Fitness centrum City Gym Prešov
Fitness centrum City Gym Prešov
Fitness centrum City Gym Prešov

Posilňovňa fitnesscentra CITY GYM v Zábavno-obchodnom centre MAX je rozmiestnená na ploche približne 544 m2.

V našom fitness centre nájdete rozsiahlu cardio zónu s 15-timi stanovištami. Náročnejšiu klientelu určite zaujme rada najmodernejších posilňovacích a wellness strojov od firmy Technogym a INSPORTLINE, ktoré vďaka hydraulicky nastaviteľným sedačkám, ergonomickým rúčkam a dokonalej biomechanike pohybu umožnia cvičiť v najvyššom štandarde a pohodlí.

Súčasťou fitnesscentra CITY GYM je aj telocvičňa určená na skupinové športové aktivity, je ideálna aj na tréningy bojových športov, na kondičnú prípravu športovcov, alebo na súkromné tanečné tréningy a podobne. V týchto priestoroch prebiehajú pravidelné viacdruhové cvičenia aerobikov ako napr. body work, pilates, tae bo, zumba, cvičenie na fitbaloch, indoor cycling... Dohľad nad Vami majú skúsení inštruktori, lekcie sú každý deň v týždni. K vybaveniu telocvične patria špičkové doplnky na absolvovanie dokonalého tréningu alebo cvičebnej jednotky (malé činky, švihadlá, expandre, stepery, fit lopty atď.)

Aktuálna ponuka kurzov:

ZUMBA - Zumba je tanečná fitness hodina plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Kombinuje dynamickú latinsko-americkú hudbu a latinsko-americké tance spolu s aeróbnymi pohybmi. Využíva tance ako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dance a omnoho viac... Sexy a energické latino rytmy vytvárajú PÁRTY ATMOSFÉRU, ktorá vás strhne do víru pohybu a zaručene vám zdvihne náladu! Choreografie striedajú pomalé a rýchle rytmy na princípe intervalového tréningu s cieľom spaľovať tuky, vyformovať a posilniť celé telo. Zameriavajú sa na problémové svalové partie ako zadok, nohy, ruky, brucho ... vytancujete 500 - 1000 kcal /hod. a  napriek únave domov odchádzate šťastní.

Hip hop dance aerobic - zábavná tanečná hodina, využívajú sa rôzne tanečné a aerobikové štýly. Zamerané na zlepšenie koordinácie, zvýšenie kondície a zlepšenie nálady.

Fit ball - Posilňovacie cvičenie, ktoré je kombináciou aeróbneho cvičenia a posilňovacích cvikov realizovaních pomocou fit lopty, zamerané na správne držanie tela, spevnenie svalstva celého tela, zlepšenie kondície a spaľovanie tukov.

Tae.bo - Súbor cvičení, ktoré v sebe nesú prvky bojových umení, boxu i aerobiku zameraných na odbúravanie tuku, spevnenie svalov a zlepšenie kondície. Cvičenie sa zameriava na celé vaše telo komplexne, za hodinový tréning precvičíte všetky dôležité partie, zmenšíte tukovú zásobu a skvalitníte si vlastnú ohybnosť.

Body form, Body workout - Aeróbne posilňovacie cvičenie, striedanie intervalu posilňovania s intervalom jednoduchej kombinácie aeróbneho cvičenia. Podstatou je formovanie postavy, posilňovanie svalstva celého tela a zlepšenie fyzickej kondície, pričom dochádza k vyššiemu spaľovaniu tukov.

Pilates - Skupinové  cvičenie zamerané na rovnomerné vytvarovanie postavy, udržanie telesnej kondície, zlepšenie pohybového aparátu, ako aj zdokonalenie správneho postoja i pohybovej koordinácie. Súčasťou lekcie je aj zaradenie strečingových cvičení keďže napomáhajú k udržiavaniu svalovej ohybnosti a tým predchádzaniu úrazov.

Indoor cycling - je najmodernejší druh skupinovej aerobnej záťaže na stacionárnom bicykli, ktorá šetrí kĺby a spaľuje tukové zásoby. Motivujúca hudba, striedanie záťaže a relaxácie, technika dýchania a odborné vedenie inštruktora posilňuje nielen nohy, ale taktiež paže, ramená a chrbát. Táto nová aktivita umožňuje ľudom všetkých vekových kategórií a výkonnostných úrovní rozvíjať aerobnú kapacitu a tým zároveň upevňovať svoje zdravie. Výskumy preukázali, že sa pri nej spáli 12x viac kalórii, ako pri aerobiku, precvičí všetky partie tela a pri tom iba minimálne zaťaží kĺby.

Základné informácie

Aktivity a služby posilňovňa, aerobik, pilates, Indoor cycling, telocvičňa, inštruktori
Otváracie hodiny Pondelok - Piatok 7,00 - 21,00
Sobota - Nedeľa 8,00 - 21,00
Cenník Aktuálny cenník

Kontakt

Adresa Vihorlatská 2/A    Prešov
Telefón +421 907 390 204
E-mail citygym@citygym.sk
Web http://www.citygym.sk
GPS N 48.999814   E 21.271725

Komentáre

Žiadne komentáre

 
 
HodnotenieUpozornenie: Hodnotenie pridajte len v prípade, že ste toto športovisko už navštívili. Čím viac hviezdičiek označíte, tým lepšie hodnotenie športovisko získa.
Ak chcete pridať otázku, využite odkaz na diskusné fórum v dolnej časti stránky.
Podmienky
 
Vybavenosť
 
Prostredie
 
Personál
 
Cena
 
Komentár
    Pre overenie opíšte prosím kód z obrázku naľavo.
 
 
 
 

Aerobik, fitness

Diskusia
Fotky

Šport v meste

Najobľúbenejšie športy

sporty Prinášame vám pravidlá, zaujímavé informácie a historické fakty o individuálnych a kolektívnych športoch, ktoré sú u nás najviac rozšírené.
>> Viac o najpopulárnejších športoch

Hlavná stránka | Vyhľadávanie | Prihlásenie | Pravidlá | Otázky a odpovede | Kontakt